מורנו לוי

עבודות איטום

שמירה מפני נזקים ארוכי טווח

עם השנים נוצר באופן טבעי בלאי מצטבר על בניין המגורים שלכם. כחלק מהבעיות לעיתים רבות יש צורך בביצוע עבודות תחזוקה שוטפות כמו עבודות איטום. חברתנו מתמחה בעבודות איטום ונותנת שירות ומחיר ללא תחרות בשוק! דברנו איתנו.

מהן עבודות איטום?

עבודות איטום הן תהליך של מריחת חומר איטום על חיבורי ריצוף אספלט או בטון כדי להפחית את חדירת המים ולמנוע צמיחת עשבים שוטים. מטרת האיטום היא לאטום את החיבורים בריצוף אספלט או בטון מחדירת מים, כך שלא יהיה צורך להחליף את הריצוף כולו. השימוש בחומר איטום יכול גם לסייע במניעת צמיחת עשבים שוטים דרך המפרקים.

חומרי איטום מיושמים על ידי שפיכתם על פני השטח ולאחר מכן פיזורם באמצעות מגב או מברשת. בדרך כלל, יש ליישם אותם לפני שכל מפרק נסדק, אבל זה לא תמיד אפשרי אם אין סדקים כלל. עבודת איטום היא מחסום המונע מעבר מים. עבודות איטום יכולות להיות טבעיות או מלאכותיות. עבודות איטום טבעי מורכבות בדרך כלל מגדה של אדמה וצמחייה, בעוד שעבודות איטום מלאכותיות מורכבות בדרך כלל מחומר בלתי חדיר כמו בטון או חימר.

שימוש נפוץ בעבודות איטום הוא מניעת זרימת מים מאתר בנייה, מה שעלול להוביל לשחיקה ולבעיות נוספות. עם זאת, חשוב לציין כי השימוש בעבודות איטום אינו הדרך היחידה לשלוט בזרימת המים. עבודות האיטום הן השלב האחרון בתהליך הבנייה. הם מגנים על הבניין מפני מים, אוויר ותנאי מזג אוויר אחרים.עבודת האיטום צריכה להיעשות אחרונה כי היא צריכה להיעשות כאשר הבניין גמור לחלוטין.

 

עבודות איטום
עבודות איטום
עבודות איטום
עבודות איטום
עבודות איטום

כיצד עובד התהליך?

תהליך האיטום מתחיל בחיבור הדוק של מסגרות חלונות ודלתות עם איטום או איטום סיליקון על מנת ליצור איטום אטום המונע כניסת לחות דרך פתחים אלו. יש לאטום את המרווח בין זגוגיות החלונות גם עם אטם גומי או איטום סיליקון לפני הכנסת זגוגיות למסגרות שלהן כדי למנוע חדירת לחות מבעד לסדקים ביניהן. עבודות איטום מבנים הוא תהליך המשמש ליצירת מחסום בין פנים המבנה לחוץ. זה יכול להיעשות על ידי שימוש בחומרי איטום, איטום או חומרים איטומי מזג אוויר.

עבודות איטום מבנים הן סוג של בנייה שמתבצעת בדרך כלל בחלק הפנימי של מבנים. הם משמשים בדרך כלל כדי להגן ולבודד את המבנה מפני כוחות חיצוניים כמו מים, רוח וטמפרטורה.

להלן כמה מהסוגים הנפוצים ביותר של עבודות איטום מבנים:

– חומרי איטום בהתזה: אלו משמשים לאיטום סדקים וחיבורים על משטחים כמו בטון ועץ. הם מגיעים בסוגים שונים כולל חומרי איטום אקריליים, חומרי איטום סיליקון, חומרי איטום פוליאוריטן, חומרי איטום על בסיס מים וכו'.

– בידוד קצף: זהו סוג של בידוד שנעשה באמצעות סוג של חומר קצף. חומר הקצף יכול להיות קצף עם תאים פתוחים או סגורים בהתאם לצרכים של הפרויקט.

– הגנה מפני רטיבות: זהו סוג של קונסטרוקציה המשמשת להגנה על מבנים מפני רטיבות הנגרמת מחדירת לחות או מי גשמים. זה כולל התקנת חומרים כגון ממברנות צמנטיות או ציפויים על קירות כדי למנוע

הגיע הזמן לשדרג את הבניין עם איטום מבנים

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם!

האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר