כניסה לאדריכלים ומהנדסים

/כניסה לאדריכלים ומהנדסים
כניסה לאדריכלים ומהנדסים2020-03-01T13:26:34+00:00

ברוכים הבאים למתחם אנשי המקצוע של מור פרויקטים!

קצת עלינו

חברת שיפוצים מור פרויקטים הינה חברת שיפוצים אשר הוקמה בשנת 2002 כחברת פרויקטים בתחום הבניה. אנחנו מאמינים וכך גם הלקוחות שלנו, שכל פרויקט בנייה, זקוק לניהול צמוד של אנשי מקצוע המתמחים בתחום השיפוץ והבניה.

הדי.אנ.איי של מור פרויקטים

אנו חברה צעירה, עם אנשי מקצוע מעולים בתחום ניהול הפרויקטים. אנו מגיעים לכל עבודה שלנו, גדולה כקטנה, עם אנרגיות גבוהות, מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, ידע מומחה בתחום הבניה ויכולות ניהול אנשי מקצוע לעמידה בזמנים ובתקציבים.

הניסיון שלנו

ברקורד שלנו, תוכלו למצוא ניסיון רב בתחומי הבנייה השונים. הובלנו וניהלנו פרויקטים רבים ללקוחות פרטיים ועסקיים ועם הניסיון, מגיעה גם המומחיות. אשר בזכותה, הפרויקטים שלכם, יוכלו לספק רמה גבוהה יותר ושביעות רצון גבוהה יותר ללקוחות שלנו ושלכם.

איך אנחנו עובדים?

אנו עובדים בצורה ישירה מול הלקוח, לטובת מתן שירות ויחס אישי ללקוח, כך שירגיש שהכל מנוהל בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

אנו בונים עבור הלקוח מתווה פעילות של הפרויקט שלו, לוח זמנים ברור ומובנה, תקציב לכל אחת מהשורות בתכנית העבודה שלנו וזמינים עבורו לשאלות ולבקשות.

מלבד עבודת הניהול האיכותית שאנו מציעים ללקוחות שלנו, אנו עובדים לייצר סביבת עבודה עם תקשורת נכונה ואיכותית, לטובת הפרויקט. זאת באמצעות יחס אישי של הקבלן אל מול האדריכל וכמובן, שגם דואגים לתקשורת נכונה של הקבלן מול המהנדס .

יחס אישי ללקוח וראש שקט לכולם

מעבר לפן המקצועי של ניהול פרויקט בניה או שיפוץ עבור הלקוחות שלנו, היתרון המשמעותי ביותר שלנו, כפי שאנו והלקוחות המרוצים שלנו רואים זאת, הוא היחס האישי שלנו לכל אחד מהלקוחות שלנו בעבר, בהווה ובעתיד.

יצירת חוויה איכותית של יחס אישי ללקוח, מאפשרת ללקוח להיות רגוע ולהרגיש שהכל עובד בצורה הטובה ביותר וכי הבנייה או השיפוץ שלו יסתיימו בזמן ויבוצעו על הצד הטוב ביותר. חווית בניה רגועה ומנוהלת כזאת, מצדיקה את התמורה למחיר שלנו וגורמת ללקוחות לבחור בנו שוב ושוב ולהמליץ עלינו, לכל אדם אשר צפוי לפרויקט עתידי בתחום זה.

לפרטים ומידע נוסף, חייגו אלינו: 052-679-8076, או השאירו פרטיכם בטופס

0/5 (0 Reviews)
Call Now Buttonחייגו להצעת מחיר
קבלו הצעה
close slider

צרו קשר עם הצוות שלנו.
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!